Strona: Zakład Optyki Stosowanej / Strona: 3

24 Kwi

Wykład "Laserowa korekcja wzroku"

24-04-2018 r.
Dnia 24 kwietnia br. odbył sie wykład dr Mariusza Spyry, lekarza okulisty pracującego w Visum Clinic, jednym z wiodących ośrodków okulistycznych w Polsce.
Spotkanie z PAK. Dorobek kół naukowych
19 Kwi

Spotkanie z PAK. Dorobek kół naukowych

19-04-2018 r.
W dniach 19-20 kwietnia br. na kierunku Inżynieria Medyczn prowadzonym na Wydziale Fizyki i Matematyki Stosowanej Politechniki Rzeszowskiej miała miejsce wizytacja Polskiej Komisji Akredytacyjnej (PKA

27 Sty

Pierwszy numer Zeszytu Naukowego Politechniki Rzeszowskiej Physics for Economy

27-01-2018 r.
W styczniu 2018 r. został wydany pierwszy numer Zeszytu Naukowego Politechniki Rzeszowskiej Physics for Economy.
11 Sty

Seminarium na temat:"Krótki wstęp do seci neuronowych"

11-01-2018 r.
W dniu 11.01.2018 r. Pan dr inż. Marcin Kowalik pracownik Wydziału Fizyki i Informatyki Stosowanej Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie wygłosił seminarium pt:"Krótki wstęp

07 Gru

dr inż. Andrzej Wasilewski został odznaczony Złotym Medalem

07-12-2017 r.
Dnia 07.12.2017 r. dr inż. Andrzej Wasilewski pracownik Zakładu Optyki Stosowanej został odznaczony Złotym Medalem za Długoletnią Służbę. Serdecznie gratulujemy.
07 Gru

Referat „Aparatura w Pracowni Optycznych Metod Przetwarzania Informacji UR”

07-12-2017 r.
W ostatnich dniach podpisany został list intencyjny pomiędzy Politechniką Rzeszowską a Uniwersytetem Rzeszowskim o udostępnieniu aparatury Pracowni Optycznych Metod Przetwarzania Informacji UR

16 Lis

Seminarium "Przegląd algorytmów wykrywania wczesnych zmian chorobowych...

16-11-2017 r.
Dnia 16 listopada dr Leszek Pyziak wygłosił seminarium pt.: "Przegląd algorytmów wykrywania wczesnych zmian chorobowych charakterystycznych dla retinopatii cukrzycowej".
16 Lis

Seminarium "Przegląd literaturowy na temat obrazowania dna oka"

16-11-2017 r.
W czwartek 16 listopada odbyło się seminarium Zakładu Optyki Stosowanej pt.: "Przegląd literaturowy na temat obrazowania dna oka", wygłoszone przez mgr inż. Marzenę Malicką.