Strona: Zakład Optyki Stosowanej / Strona: 2

16 Maj

Międzynarodowy Dzień Światła

16-05-2019 r.
16 maja br. w Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Wyspiańskiego w Bieczu i w Szkole Podstawowej nr 1 im. bpa Marcina Kromera w Bieczu obchodzono Międzynarodowy Dzień Światła.
04 Kwi

Spotkanie z pracownikiem Instytutu Fotonowego

04-04-2019 r.
W dniu 4 kwietnia 2019 roku odbyło się spotkanie pracowników Zakładu Optyki Stosowanej z Panem dr Piotrem Chomiukiem, przedstawicielem firmy Instytut Fotonowy.

15 Sty

Kolejny numer Zeszytu Naukowego Politechniki Rzeszowskiej Physics for Economy

15-01-2019 r.
Został wydany kolejny numer Zeszytu Naukowy Politechniki Rzeszowskiej Physics for Economy.
20 Gru

Studentka inżynierii medycznej Laureatką Stypendium Ministra Nauki i...

20-12-2018 r.
Absolwentka kierunku inżynieria medyczna Wiktoria Wojnarowska została Laureatką Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia na rok akademicki 2018/2019.

23 Lis

Dni Otwarte oraz IV Nocne Spotkania z Nauką na Politechnice Rzeszowskiej

23-11-2018 r.
22 i 23 listopada br. na Politechnice Rzeszowskiej odbyły się Dni Otwarte dla Szkół Średnich oraz IV Nocne Spotkania z Nauką, w ramach których uczniowie szkół średnich, podstawowych, nauczyciele, mies
22 Maj

Przygotowania do Pikniku Naukowego

22-05-2018 r.
Trwają przygotowania do Interaktywnego Pikniku Wiedzy "Dnia Odkrywców", który odbędzie się 9 czerwca br. w godz. 11.00-18.00 w Politechnice Rzeszowskiej.

18 Maj

Jubileuszowe XX POKAZY Z FIZYKI w Politechnice Rzeszowskiej

18-05-2018 r.
08 Maj